Kniha o spokojenosti eBook

Fatimma.cz Kniha o spokojenosti Image

INFORMACE

Kniha o spokojenosti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Robert A. Johnson - Jerry M. Ruhl. Přečtěte si s námi knihu Kniha o spokojenosti na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

NÁZEV SOUBORU: Kniha o spokojenosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,72 MB

ISBN: 8071783803

POPIS
-Tragédie moderní nespokojenosti-Spokojenost není vně, je v našem nitru-Spokojenost vyžaduje být tím, kým jste-Dary spokojenostiČasto jsme přesvědčeni, že dosáhneme spokojenosti, až získáme lepší zaměstnání, navážeme uspokojující partnerský vztah, dosáhneme určitého cíle... S tímto přístupem k životu nám však spokojenost neustále uniká, neustále se odsouvá do pozdější doby, do jiné situace. Autoři Knihy o spokojenosti naproti tomu vysvětlují, že umění jak spokojeně přebývat sami se sebou i s druhými lidmi spočívá v přijetí současné reality svého života. Nejde o to, co vykonáme a čeho dosáhneme, jde o vlastní hlubší a bohatší zkušenost, která spojuje vnitřní a vnější svět.AutořiRobert A. Johnson a Jerry M. Ruhl pracují jako psychoterapeuti. Oba jsou autory řady úspěšných knih.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Digitální nomád: Jak cestovat po světě a pracovat ...
Do mnoha jazyků přeložená kniha známého dánského psychologa pojednává o výhodách skromnějšího, uměřeného, nikoli na spotřebu zaměřeného života, který není založen na individualismu zahleděném do sebe a chrání jedince před manipulací agresivního trhu.
Shiatsu Cesta ke zdraví a spokojenosti - Darja Havelková ...
A počet duševních chorob bohužel stále roste. Malá kniha o duši je základní příručka, která odpovídá na celou řadu důležitých otázek jako: Co je duše? Co je normální? Co vlastně dělá a co zmůže psychiatr? Co jsem já udělal/a špatně? Jak (moc) mám brát léky a jak číst příbalové letáky?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY