Před svatbou eBook

Fatimma.cz Před svatbou Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Před svatbou! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Před svatbou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Před svatbou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,80 MB

ISBN: 9788073846725

POPIS
Co nejhoršího se může stát nevěstě? Když ji ženich nechá…Zoe nemůže vydržet soucitné pohledy přátel i rodiny a vypraví se do Ameriky jako au-pair. S dětmi to jde hladce, ale problémem je jejich svobodný otec Ryan, který je nejen příšerně sexy, ale také trošku podivínský. Snaze si ho získat moc nepomůže, když ho málem zastřelí šípem z luku, nebo předvede kalhotky jeho kolegům z práce. Ještě že má Zoe své zábavné kamarádky Trudie, Amber a Felicity, s jejichž typickým britským humorem se každá nesnáz záhy promění ve smích a veselí. Podaří se jí tímto přístupem zdolat i nepřístupného Ryana a získat jeho srdce?
STÁHNOUT ČÍST
Osm věcí, které byste o druhém měli znát ještě před svatbou
Obsah filmu Před svatbou ne! Angela Nardino právě řekla před oltářem své "ano" majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi. Svatební noc se její vinou moc nevyvede, a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy. Okamžitý rozvod stojí nevěrníka 300 000 dolarů a pěkný nový vůz.
Svatba - Wikipedie
Mluvit o dětech před svatbou je skutečně důležité. Zvláště v dnešní době, kdy někteří jedinci děti vůbec nechtějí. A pokud ano, často až ve vyšším věku, a tedy v době, kdy zase mohou hrozit problémy s početím.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY