S pastelkami po zámku Ratibořice a okolí eBook

Fatimma.cz S pastelkami po zámku Ratibořice a okolí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou S pastelkami po zámku Ratibořice a okolí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu S pastelkami po zámku Ratibořice a okolí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: S pastelkami po zámku Ratibořice a okolí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,30 MB

ISBN: 9788087627105

POPIS
Průvodce z edice ilustrovaných průvodců s pastelkami po českých a moravských pamětihodnostech určená dětem, rodinám, školám a všem návštěvníkům památek. Zprostředkovává nejdůležitější informace o historii, výrazných osobnostech, exteriér, interiér i okolí památky atraktivní a přehlednou formou. Nabízí přímé možnosti zaznamenat vlastní postřehy, podněcuje k aktivnímu prožitku, láká k pozorování místa, umožňuje kreslit, lepit a zapisovat. Pomáhá při orientaci v okolí přehlednými nákresy a plánky. Naučný suvenýr na pokračování a první průvodce památkami pro děti s pastelkami.Součástí balení každého průvodce jsou malé pastelky (6ks, 9x4 cm) k okamžitému využití při návštěvě zámku.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha S pastelkami po zámku Ratibořice a okolí - Eva ...
Kupte knihu S pastelkami po zámku Ratibořice a okolí (Eva Chupíková) s 22 % slevou za 51 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
S pastelkami po zámku Ratibořice a okolí - proprcky.cz
Průvodce z edice ilustrovaných průvodců s pastelkami po českých a moravských pamětihodnostech určená dětem, rodinám, školám a všem návštěvníkům památek. Zprostředkovává nejdůležitější informace o historii ratibořické idyly v údolí řeky Úpy, výrazných osobnostech, exteriéru, interiéru i okolí památky atraktivní a přehlednou formou. Nabízí přímé ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY