Paddock Paradise eBook

Fatimma.cz Paddock Paradise Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Paddock Paradise! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Paddock Paradise a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Paddock Paradise.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,11 MB

ISBN: 156772

POPIS
Kniha přirozeného ustájení založená na legendárním výzkumu divokých koní, Paddock Paradise je revolučním modelem pro bezpečné, přirozené ustájení, kopytní péči, léčbu a rehabilitaci nemocných koní. Cílem Paddock Paradise je stimulace koní k přirozenému chování a pohybu tak, jak jim velí jejich instinkt. “Toto je klíč k fyzickému a mentálnímu zdraví našich koní.” Tento unikátní model je použitelný na koně všech plemen, v kterémkoliv klimatu a koňském využití.Výhody tohoto systému: konstantní pohyb koní, tak jak je příroda stvořila, lepší pohyb zajistí přirozenější opotřebení kopyt, minimalizuje se potřeba “zahřátí” před ježděním, pomůže odstranit neurotické chování způsobené nepřirozeným ustájením, nabízí koním lepší stravu a fyzickou kondici….
STÁHNOUT ČÍST
Our Paddocks Paradise :: The Soul Of A Horse Blog
paddock paradise (již brzy v češtině!!!) V roce 2007 vyšla kniha Paddock Paradise: A guide to natural horse boarding od Jamie Jacksona. On tuto knihu popisuje jako "Klíč jak mít fyzicky a psychicky zdravější koně".
Paddock Paradise - Bio-Ron
Paddock Paradise Europe is an organization that specializes in natural equine management. The Paddock Paradise™ boarding system serves as our flagship for optimal natural boarding. We gladly serve as your portal to genuine natural horse and hoof care by offering certified trimmers, various educational programs and a range of products.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY