Čaropisci eBook

Fatimma.cz Čaropisci Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Čaropisci! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Čaropisci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Čaropisci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,96 MB

ISBN: 9788027502141

POPIS
Ve městě poháněném industrializovanou magií vypukne válka, která změní realitu. Sancie Gradová je zlodějka, a setsakra dobrá. Vloupat se do přísně střeženého skladiště v docích města Tevanne je pro ni hračka. Sancie ovšem netuší, že artefakt, který má ukrást, v sobě skrývá nepředstavitelnou moc. Dokonce by mohl vyvolat revoluci v magické technice zvané skribování — tato metoda mění vlastnosti běžných předmětů pomocí kódovaných nápisů. Soupeřivé korporace, které tuto magii ovládají, už díky ní přeměnily Tevanne v ohromný nemilosrdný stroj na peníze. Pokud se však zmocní ukradeného artefaktu, přepíšou samotný svět tak, aby sloužil jejich záměrům. Korporace teď jdou Sancii po krku. A ve městě Tevanne není síly, která by je dokázala zastavit. Máli Sancie přežít — a máli zastavit vražednou proměnu světa, k níž se schyluje —, musí shromáždit nepravděpodobné spojence, ovládnout moc artefaktu a projít svou vlastní proměnou, která ji přetvoří v cosi, o čem se jí nikdy dřív ani nesnilo.
STÁHNOUT ČÍST
Čaropisci cena od 14,97 € | Pricemania
Internetové kníhkupectvo KNIHCENTRUM.SK ponúka knihy online, slovníky, mapy, učebnice a kalendáre.
Čaropisci - Robert Jackson Bennett — Kniha.cz
Obdivuhodně dobré… Hluboký, silný román, který stojí za několikeré přečtení. - Publishers Weekly . Bennett skvěle navazuje na bohatě vykreslený svět představený v prvním díle série a servíruje nám porci fantasy a dobrodružství, okořeněnou zdravým smyslem pro humor a zalitou pořádnou dávkou násilí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY