Terapie tancem eBook

Fatimma.cz Terapie tancem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Terapie tancem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Terapie tancem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Terapie tancem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,57 MB

ISBN: 9788024737119

POPIS
Kdy a proč začal člověk tančit? Jakou roli měl tanec v historii lidstva a jakou má dnes? Má léčivé účinky? Čím je vymezena taneční terapie a její soudobé proudy? Jaké terapeutické faktory jsou společné pro taneční terapii a další somaticky orientované terapeutické směry? To jsou základní otázky, které si autorka klade a na něž také odpovídá. Monografie se v úvodu věnuje společenské roli tance a tanečních rituálů od pravěku až do novověku, dále představuje vybrané formy a techniky taneční terapie včetně jejich teoretického zázemí a hledá styčné body mezi tanečně-pohybovou terapií a jinými terapeutickými směry. Závěrečná část zasazuje tanečně-pohybovou terapii do systému psychoterapeutických směrů, které využívají k léčbě umění. Odborná, přitom však čtivá publikace osloví psychology, psychoterapeuty, psychiatry, pedagogy, speciální pedagogy, taneční profesionály, studetnty těchto oborů i všechny milovníky tance.
STÁHNOUT ČÍST
Vyzkoušejte terapii tancem - Iconiq.cz
Kniha: Terapie tancem -- Role tance v dějinách lidstva a v současné psychoterapii - Jaroslava Dosedlová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu.
Terapie tancem : role tance v dějinách lidstva a v ...
Terapie tancem. Kdo napsal knihu Terapie tancem? Autorem je Jaroslava Dosedlová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY