Kdo skutečně vládne světu? eBook

Fatimma.cz Kdo skutečně vládne světu? Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kdo skutečně vládne světu?! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kdo skutečně vládne světu? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Kdo skutečně vládne světu?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,42 MB

ISBN: 8073623641

POPIS
Jistě jste si už položili otázku, do jaké míry jsou oficiální zprávy pravdivé. Kdo skutečně vládne světu a kdo vyhrává krvavý boj o moc? Přečtěte si o skutečném vlivu médií a o roli, kterou sehrály tajné služby při vzniku al-Káidy z mudžahedínů podporovaných CIA. V klidu vás nenechají překvapivé závěry o skrytých spiknutích ani to, jak stát omezuje osobní práva "v zájmu nás všech". Tato kniha bourá iluzi svobodného trhu a přináší mnohá další šokující odhalení.
STÁHNOUT ČÍST
Kdo skutečně vládne světu a nikdy jste o nich neslyšeli ...
Kdo skutečně vládne světu a nikdy jste o nich neslyšeli MAGAZÍN 7. 12. 2015 17:29 - Magazín autor: Vojtěch Ondráček. Víte, kdo ovládá svět? Není to ani americký prezident ani nějaký jiný politik, kterého denně vídáte na obrazovkách.
Alex Games: Kdo skutečně vládne světu | Aukro
Jistě jste si položili otázku, do jaké míry jsou oficiální zprávy pravdivé. Kdo skutečně vládne světu a kdo vyhrává krvavý boj o moc? Přečtěte si o skutečném vlivu médií a o roli, kterou sehrály tajné služby při vzniku al-Káidy z mudžahedínů podporov
SOUVISEJÍCÍ KNIHY