Antologie studijních textů k novověkým sociálním dějinám V./2 eBook

Fatimma.cz Antologie studijních textů k novověkým sociálním dějinám V./2 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Antologie studijních textů k novověkým sociálním dějinám V./2! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Antologie studijních textů k novověkým sociálním dějinám V./2 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Antologie studijních textů k novověkým sociálním dějinám V./2.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,63 MB

ISBN: 8024604612

POPIS
Publikace obsahuje 46 ukázek dokumentů zaměřených k českým sociálním dějinám po roce 1918. Každý dokument obsahuje název otištěného pramene, dobu vzniku, stručný úvod zařazující text do dobového kontextu a okolností jeho vzniku, vlastní edici dokumentu a poznámkový aparát. Čítanka je určena pro seminární cvičení historických oborů, zejména pro zájemce o obor sociálních dějin.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha textu 1 - Vyhledávání na Heureka.cz
Koupit Koupit eknihu. Publikace obsahuje 61 ukázek dokumentů zaměřených k novověkým českým sociálním dějinám 16.-20. století. Každý dokument obsahuje název otištěného pramene, dobu vzniku, stručný úvod zařazující text do historického kontextu, vlastní edici dokumentu a poznámkový aparát.
Antologie studijních textů k novověkým sociálním dějinám V ...
Antologie ruských povídek Plus mínus - antologie izraelských povídek Zrcadlovky - Kyberpunková antologie Antologie nové české literatury 1995-2004 Divoké víno Antologie studijních textů k novověkým sociálním dějinám V./2
SOUVISEJÍCÍ KNIHY