Lexikon české literatury 4/I (S - T) + 4/II (U - Ž) eBook

Fatimma.cz Lexikon české literatury 4/I (S - T) + 4/II (U - Ž) Image

INFORMACE

Hledáte knihu Lexikon české literatury 4/I (S - T) + 4/II (U - Ž)? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Lexikon české literatury 4/I (S - T) + 4/II (U - Ž).pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,74 MB

ISBN: 8020015723

POPIS
Čtvrtý díl dovršuje velkorysý projekt encyklopedie, která se svými více než 3700 hesly představuje u nás zatím nejrozsáhlejší encyklopedické dílo v české literatuře, které zahrnuje celou dobu její existence, od staroslověnských a latinských počátků do poloviny 20. století. Lexikon v plné tematické šíři zahrnuje nejen jména autorů (beletristů, překladatelů, teoretiků a historiků literatury, tiskařů), ale rovněž anonymní díla starší literatury a činitele povahy institucionální (sdružení, skupiny, nakladatelství, časopisy, sborníky, almanachy apod.)
STÁHNOUT ČÍST
Lexikon české literatury 4/I 4/II, Osobnosti, díla ...
Nakladatelství Academia nyní zpřístupnili elektronické verze publikací Lexikon české literatury. Osobnosti, díla, instituce 4/I S-T a 4/II U-Ž, Dodatky A-Ř. Na doplnění starších dílů pracujeme.
Kniha: Lexikon české literatury 4/I,II S-Ž | Knihy.ABZ.cz
Čtení o Jaroslavu Haškovi. Kdo napsal knihu Čtení o Jaroslavu Haškovi? Autorem je Luboš Merhaut. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY