O podnikání s nadhledem eBook

Fatimma.cz O podnikání s nadhledem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou O podnikání s nadhledem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu O podnikání s nadhledem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: O podnikání s nadhledem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,46 MB

ISBN: 9788071958628

POPIS
Svět kolem nás se dnes mění rychleji než v minulosti. To, co jsme se naučili ve škole, už nestačí a my se musíme stále učit něco nového a naopak se odnaučovat svým starým návykům. A to bývá někdy obtížnější než se naučit novinkám.Dnešní doba potřebuje podnikatele, kteří v tom, co dělají, hledají hlubší smysl než jen hromadění peněz. Podnikatele, kteří umějí být svým zákazníkům a klientům opravdu prospěšní, kteří dovedou sehnat práci svým lidem a kteří se také umějí podělit o svůj zisk s potřebnými.Knížka Jána Košturiaka se zaměřuje na podnikání, jeho pravidla a zákonitosti. Umí jít do detailů, protože podnikatelský úspěch závisí často na jedné přidané hodnotě, kterou druhý neumí nabídnout. Autor knihy zároveň píše o tom, co je v životě důležité, a jak zachovávání morálních hodnot souvisí s úspěchem i zúročením lidského potenciálu v podnikání. Podnikání je krásná věc, protože člověku umožňuje být naplno tvůrčí a zároveň plně odpovědný za to, co dělá.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: O podnikání s nadhledem - Ján Košturiak | Knihy.ABZ.cz
Stejně jako v životě, tak i v podnikání je dobré mít vztahy v pořádku, zejména s finančním úřadem. Navíc nedořešené záležitosti a pochybení mohou být zdrojem pokut a penále. Přehled, zda něco nedlužíme, ke které dani jsme přihlášení, zda nemáme něco podat nebo opravit, najdeme v daňové informační schránce.
Ján Košturiak: O podnikání s nadhledem cena od 201 Kč ...
O podnikání s nadhledem Svět kolem nás se dnes mění rychleji než v minulosti. To, co jsme se naučili ve škole, už nestačí a my se musíme stále učit něco nového a naopak se odnaučovat svým starým návykům. A to bývá někdy obtížnější než se naučit novinkám. Dnešní doba potřebuje podnikatele, kteří v tom, co ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY