Neviditelné dary eBook

Fatimma.cz Neviditelné dary Image

INFORMACE

Hledáte knihu Neviditelné dary? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Caroline Myss? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Neviditelné dary.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,92 MB

ISBN: 8072547607

POPIS
Mezinárodně známá průkopnice energetického léčení Caroline Myss se již více než dvacet let věnuje zkoumání toho, jak lidé zacházejí se svou osobní silou. Prostřednictvím své schopnosti duchovního vhledu a intuitivního cítění, jakož i prostřednictvím svých seminářů a podnětných knih pomohla již stovkám tisíců lidí zkvalitnit jejich život - pomohla jim naučit se zacházet s jejich duchovní energií. V této nové, inspirující knize rozvíjí autorka téma osobní síly ve zcela novém duchovním pojetí. Svým originálním způsobem vysvětluje, jak se stáváme prostředníky boží milosti a božích zázraků, když uskutečňujeme laskavé, soucitné či velkorysé činy, neboli, jak říká, dáváme neviditelné dary. Kdykoli jednáme soucitně, aniž sledujeme svůj vlastní zájem nebo očekáváme vděčnost či odměnu, neviditelně a anonymně skrze nás působí Bůh. A když k viditelnému daru v podobě konkrétní pomoci přidáme i dar neviditelný – například modlitbu, sami postupujeme kupředu na cestě k rozvoji naší osobní síly.
STÁHNOUT ČÍST
Jiří Pomeje zemřel před rokem: Nečekané dary na jeho hrobě ...
V této knize autorka rozvíjí téma osobní síly ve zcela novém duchovním pojetí. Vysvětluje, jak se stáváme prostředníky boží milosti a božích zázraků, když uskutečňujeme laskavé, soucitné či velkorysé činy, neboli, jak říká, když dáváme neviditelné dary.
Neviditelné dary - Caroline Myssová alternatívy - Heureka.sk
Neviditelné dary. Caroline Myss. pevná vazba Průkopnice energetického léčení Caroline Myssová v knize rozvíjí téma osobnísíly ve zcela novém duchovním pojetí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY