Jana z Hvězdy: Růže a lilie eBook

Fatimma.cz Jana z Hvězdy: Růže a lilie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jana z Hvězdy: Růže a lilie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jana z Hvězdy: Růže a lilie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Jana z Hvězdy: Růže a lilie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,12 MB

ISBN: 8072035932

POPIS
Gerald Messadié, kterého čeští čtenáři znají mimo jiné jako autora knihy Dějiny ďábla, se tentokrát představuje jako romanopisec. Ve své ambiciózní trilogii Jana z Hvězdy se vrací do přelomového období konce středověku a počátku renesance. Hrdinkou románu je mladá dívka Jana Parrishová, jejíž život poznamenala rodinná tragédie: dům její rodiny byl vyrabován, rodiče zavražděni, mladší bratr zmizel. Ve strachu z anglických zběhů plenících normandský venkov se vydá do Paříže. Zkouší štěstí jako pekařka a zalíbení v její kráse brzy nachází básník François Villon, ale i král Karel VII. Na stránkách Růže a lilie autor prokázal nejen svou odbornou zdatnost, ale i obratnost romanopisce, a nezůstává nic dlužen své pověsti uznávaného autora.
STÁHNOUT ČÍST
Lilie | Online květiny Jana
1. kniha v sérii Jana z Hvězdy. O čem je kniha Jana z Hvězdy I.? Trilogie, ve které se vrací do přelomového období konce středověku a počátku renesance. Hrdinkou románu je mladá dívka Jana Parrishová, jejíž život poznamenala rodinná tragédie: dům její rodiny byl vyrabován, rodiče zavražděni, mladší bratr zmizel.
Jana z Hvězdy 1 - 3 - E-shop Antikvariát Olomouc
Všechny informace o produktu Kniha Jana z Hvězdy I. - Růže a lilie - Messadié Gerald, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jana z Hvězdy I. - Růže a lilie - Messadié Gerald.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY