Příliš blízko jatek eBook

Fatimma.cz Příliš blízko jatek Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Příliš blízko jatek! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Příliš blízko jatek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Příliš blízko jatek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,62 MB

ISBN: 9788025706176

POPIS
V tomto intimním průřezu celoživotními šuplíky píše Charles Bukowski o lásce, samotě a smrti, pábí hospodskými historkami o drsných trpaslících s rychlou pravačkou a smutných kurvách s dlouhýma nohama, zádumčivě si brouká nad dcerkou, provokuje básněmi o nostalgických náccích a ňoumovitých anarchistech, potutelně oslovuje čtenáře ze záhrobí, kontempluje o kocouřích koulích a hovězím jazyku a vysmívá se čítankovým autorům. Příliš blízko jatek je jednou z třinácti básnických sbírek vydaných posmrtně z Bukowského pozůstalosti a se štamprlí nadsázky lze říci, že starý prasák i po smrti umělecky zraje.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Příliš blízko jatek - Charles Bukowski | knizniklub.cz
Příliš blízko jatek je jednou z třinácti básnických sbírek vydaných posmrtně z Bukowského pozůstalosti a se štamprlí nadsázky lze říci, že starý prasák i po smrti umělecky zraje. Související tituly dle názvu: Buk Book - Och Charles Bukowski Christy Jim
Příliš blízko jatek - Charles Bukowski - Megaknihy.cz
Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Příliš blízko jatek - Charles Bukowski. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY