Základy marketingu eBook

Fatimma.cz Základy marketingu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Základy marketingu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Základy marketingu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Základy marketingu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,34 MB

ISBN: 9788074020001

POPIS
Učebnice poskytuje čtenářům základ marketingového myšlení a vědomí, že marketing je objektivně nutná metoda řízení firem, a zároveň má za cíl iniciovat ve studentech snahu o další poznávání této disciplíny. Kniha vede k rozvíjení schopností ekonomického myšlení a usnadňuje pochopení marketingových činností ve firmě. Studenti se seznámí s marketingovými koncepcemi, marketingovým mixem a jeho částmi. Ujasní si význam marketingového řízení a získají základní předpoklady k pochopení trhu, rozlišení marketingového prostředí a na základě znalostí marketingových komunikací dokáží kriticky vyhodnotit reklamní sdělení a publicitu. Publikace naučí studenty efektivně pracovat s informacemi, což umožňuje získávat i kriticky vyhodnocovat informace nutné k úspěšnému působení firmy na trhu.
STÁHNOUT ČÍST
PDF ZÁKLADY MARKETINGU - vsb.cz
Inzerát Základy marketingu - VŠE v okrese Praha-východ, cena 89Kč, od aalyx na Sbazar.cz. Popis: Kapitoly ze základů marketingu. 145 stran. Poštovné dle ČP, nebo osobní vyzvednutí Praha 8 Karlín nebo Říčanech.
Základy marketingu - Miroslav Karlíček | Elektronická ...
Základy marketingu První kniha základů marketingu na našem trhu, která vznikla v úzké spolupráci s předními odborníky z praxe. Hlavní autor, vedoucí katedry marketingu na VŠE v...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY