My name is Karamel a bydlím v Londýně eBook

Fatimma.cz My name is Karamel a bydlím v Londýně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou My name is Karamel a bydlím v Londýně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu My name is Karamel a bydlím v Londýně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: My name is Karamel a bydlím v Londýně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,50 MB

ISBN: 9788090613904

POPIS
V Londýně je škola, do které chodí česko-anglické děti. Jednoho dne paní učitelka přinese do třídy plyšového medvídka, který dostane jméno Karamel. Děti si ho rychle oblíbí a každý měsíc si ho vezme jedno z nich domů. Vyprávění pro děti i rodiče, v němž se prolíná čeština s angličtinou, je určeno všem, kteří chtějí lehce proplouvat oběma jazyky.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha My name is Karamel a bydlím v Londýně - Michaela ...
My name is Karamel a bydlím v Londýně. Sanytrová, Michaela. Vydání: Bilitera CZ, s.r.o. 2015 | Jazyk: česky a anglicky | Signatura: R 12221. Příběhy, které prožívá plyšový medvídek s dětmi v průběhu jednoho školního roku v Londýně. Pro mladší české děti, které se učí anglicky nebo pro ty anglické, které se ...
My name is Karamel a bydlím v Londýně | CzechLit
Uživatelské hodnocení a recenze na Mapy My name is Karamel a bydlím v Londýně. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY