Vidím to jinak eBook

Fatimma.cz Vidím to jinak Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vidím to jinak! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vidím to jinak a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Vidím to jinak.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,94 MB

ISBN: 9788071932680

POPIS
Bruce Sterling se ve výběru toho nejlepšího, co v rámci krátké fikce napsal, projevuje jako autor, který podle kritiky "bombarduje čtenáře jednou pozoruhodnou představou za druhou". Tempo jeho prací je zběsilé, někdy až přehnaně, vyžaduje si plnou pozornost, strhne a uvězní, zavalí vás, převálcuje, vyčerpá a na konci pustí s hlavou plnou doznívajících reakcí na tu erupci představivosti, jazykovou a nápaditou smršť, v níž se autor s téměř hmatatelným nadšením zabývá vzdálenou budoucností, kde se kyberneticky zdokonalení jedinci snaží porazit geneticky vyšlechtěné odpůrce v boji o odkaz lidstva. Jindy se podívá do budoucnosti blízké, aby se ponořil do světa, v němž se lidé, malincí ve srovnání s ekonomickými silami hýbajícími světem, bouří a hledají si vlastní cestu v nepřehledném vývoji směřujícím neustále kupředu jako neovladatelná, z kloubů vymknutá síla; a v přestávkách si odskočí do různých historických epoch, aby se ujistil, že vše je a vždycky bylo pomíjivé, nestálé a proměnlivé... Taková je tvorba Bruce Sterlinga, kterou máte nyní možnost poznat v celé její šíři.Poviedky:Tvární / Mechanisté- Roj (Swarm)- Pavoučí růže (Spider Rose)- Královna Cikád (Cicada Queen)- Zapuštěné zahrady (Sunken Gardens)- Dvacítka evokací (Twenty Evocations)Raná science fiction a fantasy- Zelené dny v Bruneji (Green Days in Brunei)- Večeře v Audoghastu (Dinner in Audoghast)- Milosrdný, Digitální (The Compassionate, the Digital)- Květiny z Eda (Flowers of Edo)- Kouzelný krámek (The Little Magic Shop)- Náš neuronový černobyl (Our Neural Chernobyl)- My to vidíme jinak (We See Things Differently)- Dori Bangsová (Dori Bangs)Leggy Starlitz- Hollywoodský Kreml (Hollywood Kremlin)- Může se chodit po trati? (Are you for 86?)- Šakalík (Littlest Jackal)Chattanooga- Koumák Eddy (Deep Eddy)- Opravář kol (Bicycle Repairman)- Taklamakan (Taklamakan)Pozdní science fiction a fantasy- Damoklův meč (Sword of Damocles)- Maneki neko (Maneki Neko)- V ráji (In Paradise)- Blemmyho lest (Blemmye's Strategem)- Kiosk (Kiosk)
STÁHNOUT ČÍST
Vidím to jinak (Bruce Sterling) | Detail knihy | ČBDB.cz
Videoklip a text písně Vidím to jinak od Jayk3M. Vzpomínky na čas, kdy jsem tě poprvé potkal. Vzpomínky na čas, kdy jsem tě poprvé miloval. Pol..
Vidím to jinak
Vidím to jinak Příběh muže obviněného za nevhodná slova na nevhodném místě Autor: Ilustrace - Pavel Reisenauer
SOUVISEJÍCÍ KNIHY