Jak Kulíšek zachránil dinosaury a babičku eBook

Fatimma.cz Jak Kulíšek zachránil dinosaury a babičku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak Kulíšek zachránil dinosaury a babičku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak Kulíšek zachránil dinosaury a babičku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Jak Kulíšek zachránil dinosaury a babičku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,49 MB

ISBN: 9788076175334

POPIS
Váš chlapeček hlavním hrdinou poutavé knihy! Darujte nadšení a radost ze společného čtení dobrodružného příběhu statečného Kulíška.Při hře na schovávanou se svou babičkou se tento malý, ale velice odvážný kluk dostane do pravěku a zažije tam neuvěřitelná dobrodružství. Průvodcem mu je babiččin ochočený kohout, který mu daruje kouzelné pírko. V pravěku se oba skamarádí s různými dinosaury a díky kouzelnému pírku se jim podaří vyřešit mnoho problémů. Chlapec se postupně ocitne v roli hasiče, popeláře či policisty. Díky tomu zachrání nejen dinosauří svět, ale nakonec i svou babičku!
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Jak Kulíšek zachránil dinosaury a babičku - Matějů ...
Jak lukášek zachránil dinosaury a babičku - Šimon Matějů - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží
Jak Adámek zachránil dinosaury a babičku - Matějů Šimon ...
Jak Kulíšek zachránil dinosaury a babičku. Kdo napsal knihu Jak Kulíšek zachránil dinosaury a babičku? Autorem je Šimon Matějů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY