Jsi prostě borec eBook

Fatimma.cz Jsi prostě borec Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jsi prostě borec! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jsi prostě borec a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Jsi prostě borec.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,66 MB

ISBN: 9788075496065

POPIS
Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít.Skvělá motivační knížka pro každého, kdo zoufale touží po lepším životě, ale nechce se zruinovat jeho hledáním. Přes sto týdnů už se drží na žebříčku bestsellerů NYT!Až tuto knížku dočtete, dokážete:- změnit svoje zvyky, které vám brání získat, co chcete,- vytvořit si život, z jakého budete v sedmém nebi – a to HNED, - vydělat si už konečně pořádné peníze – tolik prachů, kolik jste ještě v životě neviděli. Vezměte si na pomoc Sílu a konečně udělejte pořádnou díru do světa!
STÁHNOUT ČÍST
Jsi prostě borec: Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a ...
Jsi prostě borec od Jen Sincero v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Jsi prostě borec / Nejlevnější knihy
Jsi prostě borec Přestaňte pochybovat, že jste skvělí, a začněte si úžasně žít . Jen Sincero; Jen Sincero . 4,4 . Sledovať autora . Cudzojazyčná literatúra Motivačná literatúra Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Pragma, 2018 ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY