Pravěké rekordy eBook

Fatimma.cz Pravěké rekordy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pravěké rekordy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pravěké rekordy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Pravěké rekordy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,55 MB

ISBN: 9788000040714

POPIS
Knížka na základě jedinečných ilustrací Zdeňka Buriana přibližuje dětem i dospělým NEJ – NEJ – NEJ... z pravěku. Odborník na tuto éru a autor více než tuctu populárně-naučných knih pro děti i dospělé Bořivoj Záruba nám představuje Nejodvážnější, Nejznámější, Nejtěžší, Nejnebezpečnější tvory pravěku a připojuje množství zajímavostí z doby, která dodnes nepřestává lidstvo fascinovat. Burianovy ilustrace doplňují fotografie a nákresy, a kniha se tak stává zajímavým a přehledným průvodcem jurským světem i epoch, které s ním sousedily.
STÁHNOUT ČÍST
Pravěké rekordy
Ode dneška soutěžíme o knihu Pravěké rekordy z nakladatelství Albatros. Pokud správně zodpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, jedna z knih bude vaše.
Pravěké rekordy | Patro.cz | 22 let s Vámi
Pravěké rekordy; Listování v knize Pravěké rekordy. Bořivoj Záruba. Fascinující výprava do pravěku! S jedinečnými ilustracemi Zdeňka Buriana. Fascinující výprava do pravěku s jedinečnými ilustracemi Zdeňka Buriana. Knížka na základě jedinečných ilustrací Zdeňka Buriana přibližuje dětem i dospělým NEJ - NEJ ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY