Financování vlastního bydlení 3. rozšířené vydání eBook

Fatimma.cz Financování vlastního bydlení 3. rozšířené vydání Image

INFORMACE

Hledáte knihu Financování vlastního bydlení 3. rozšířené vydání? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2003 a autorem je Petr Syrový? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Financování vlastního bydlení 3. rozšířené vydání.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,35 MB

ISBN: 8024706628

POPIS
Pokud si potřebujete vyřešit svou bytovou situaci, uvažujete-li o spoření či o úvěru, pak vám tato publikace umožní zorientovat se ve finančních otázkách (např. v podmínkách získání či splácení úvěru) a výrazně usnadní vaše rozhodnutí. Na četných názorných příkladech je v knize přístupnou formou podán souhrnný přehled o možnostech koupě nebo výstavby vlastního domu či bytu. Autor vysvětluje a ilustruje, jak lze použít stavební spoření či hypoteční úvěr i jak lze tyto způsoby financování vzájemně kombinovat a tak využít výhod obou produktů (státní podpora, daňové zvýhodnění).
STÁHNOUT ČÍST
Bydlení - Vyhledávání na Heureka.cz
Základní údaje; Originální název: Financování vlastního bydlení: Autoři: SYROVÝ, Petr. Vydání: 5. zcela přeprac. vyd. Praha, 143 s. 2009.
Byt 3+kk na prodej, 54m², Zbůch - Byty.cz
Hmotná aktiva v ekonomice ČR, jejich čistá hodnota a stavy hrubého fixního kapitálu, vliv přecenění. Reálné zisky a ztráty z držení fixních aktiv. Výstavba komerčních nemovitostí a její regionální rozvrstvení v ČR. Trh rezidenčních nemovitostí, nabídkové a kupní ceny bytů. Kupní ceny domů a stavebních pozemků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY