Jak vznikl film eBook

Fatimma.cz Jak vznikl film Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jak vznikl film? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Tereza Dvořáková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Jak vznikl film.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,96 MB

ISBN: 9788025722817

POPIS
Pojďte se dozvědět, co vše se muselo stát, než vznikl první celovečerní animovaný film. Budeme si vyprávět příběhy od Leonarda Da Vinciho až po Lotte Reinigerovou. Náš výlet do filmové archeologie je mimo jiné poctou době 18. a 19. století, bez jejichž vynálezů a společenských změn bychom se dnes těžko bavili v kině, u televize, počítače nebo tabletu. Kniha obsahuje také interaktivní část plnou návodů na výrobu optických pomůcek, které vykouzlí doma i ve škole pohyblivé obrázky, jaké lidé sledovali před více než sto lety. Kniha je určena pro zvídavé čtenáře od 6 let. ale i pro mnohem starší.
STÁHNOUT ČÍST
Czesany Dvořáková, Tereza; Nikkarin; Týmal, František: Jak ...
Nejnovější průzkum společnosti Pew Research ukázal, že i přesto, že vědci dokázali přirozený původ koronaviru SARS-CoV-2, si stále téměř třetina lidí ve Spojených státech myslí opak. Zhruba 23 procent dotázaných je pak přesvědčena, že virus byl vyvinut záměrně.
Jak vznikl koronavirus? Američané odpovídali - Novinky.cz
Všechny informace o produktu Kniha Nikkarin: Jak vznikl film Kniha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nikkarin: Jak vznikl film Kniha.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY