Pneumologie eBook

Fatimma.cz Pneumologie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pneumologie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pneumologie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Pneumologie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,67 MB

ISBN: 9788073453879

POPIS
Druhé, aktualizované a rozšířené vydání úspěšné celostátní učebnice Pneumologie. První vydání bylo rozebráno během necelého jednoho roku a v roce 2012 získalo nejprestižnější ocenění za lékařskou literaturu v ČR – 1. cenu předsednictva České lékařské společnosti JEP. Kniha je určena především pneumologům, bude rovněž doporučena lékařům ostatních interních oborů.
STÁHNOUT ČÍST
pneumologie - Wikislovník - Wiktionary
se věnuje dětem v oboru pneumologie. MUDr. Zuzana Vančíková, CSc. se věnuje dětem v oboru pneumologie a dětem i dospělým v oboru alergologie, imunologie. MUDr. Lucie Valentová. se věnuje pouze dospělým v oboru pneumologie. MUDr. Zuzana Kováříková, Ph.D. - od 2/2020 ukončeno. se věnuje pouze dospělým v oboru pneumologie. MUDr.
Pneumologie a ftizeologie (plicní) | Vaše NEMOCNICE v ...
Pneumologie (plicní) Plicní oddělení (pneumologie) se věnuje prevenci, diagnostice a léčbě onemocnění dýchacího ústrojí. Mezi nejčastější diagnózy, se kterými se lékaři v plicních ambulancích potkávají, patří astma, chronická plicní obstrukční nemoc, nádorová onemocnění plic, ale také spánková apnoe nebo chrápání.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY