Papírová princezna eBook

Fatimma.cz Papírová princezna Image

INFORMACE

Papírová princezna je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Erin Watt. Přečtěte si s námi knihu Papírová princezna na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Papírová princezna.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,34 MB

ISBN: 9788026906117

POPIS
Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí. Po smrti matky ale Ella zůstala sama…Dokud se neobjevil Callum Royal. Vytrhl Ellu z chudoby a odvezl ji do svého sídla, za pěti syny, kteří ji nenávidí. Bratři Royalové jsou jeden přitažlivější než druhý, ale nikdo ji nepřitahuje tak jako Reed Royal, jenž je však odhodlaný poslat ji zpátky do slumů, ze kterých vzešla.Reed o ni nestojí. Prohlašuje, že Ella mezi Royaly nepatří.Možná má pravdu.Bohatství a luxus. Intriky a lži. Nic podobného Ella ještě nepoznala, a jestli má v paláci Royalových přežít, bude se muset naučit, jak být jednou z nich – a zůstat přitom sama sebou.
STÁHNOUT ČÍST
Knižní deníček: RECENZE: Papírová princezna - Erin Watt
Papírová princezna: Série Royalové (1) Ella Harperová se v prvé řadě snaží přežít. Spolu se svou přelétavou matkou se celý život stěhovala od města k městu, bojovala o přežití a věřila, že se na ni jednoho dne usměje štěstí.
Kniha: Papírová princezna - Erin Watt | Knihy.ABZ.cz
Kniha: Papierová princezná (Erin Watt). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY