Těžší než nebe eBook

Fatimma.cz Těžší než nebe Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Těžší než nebe! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Těžší než nebe a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Těžší než nebe.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,71 MB

ISBN: 9788072079667

POPIS
Autor na základě více než 400 rozhovorů s Cobainovými přáteli, rodiči, kolegy i díky exkluzivnímu přístupu k citacím z Cobainových deníků odhaluje mnohá neznámá tajemství, která se váží k této legendární hvězdě i jeho skupině Nirvána, jež pro něj představovala celý jeho soukromý život. Cross jej líčí jako rozpolcenou osobu, jako milého a oblíbeného mladíka atletického vzezření, ale i hrozivého zuřivce, morbidního a vizuálního umělce, jako ambiciózního muže, vyhledávajícího i odsuzujícího slávu. Poukazuje na průběh nelehkého rozvodu jeho rodičů i následky, které na něm zanechal, plné depresivních stavů a morbidních představ a odhaluje jejich genetický původ, který jej nakonec na vrcholu slávy přivedl k sebevraždě. Crossova práce tak představuje nejhlubší knihu o nejtemněji padající hvězdě, uvádějící na pravou míru celou řadu falešných mýtů.
STÁHNOUT ČÍST
Těžší než nebe - Charles R. Cross | Elektronická kniha na ...
Těžší než nebe: Životopis Kurta Cobaina. Zdravím, četli jste tuto knihu? Vzniklo o něm mnoho knih, ale takhle je výjimečná už kvůli tomu, že spisovatel měl přístup ke Kurtovým deníkům a absolvoval víc jak 400 rozhovorů s rodinou, přáteli a blízkými.Četla jsem hodně knih, ale tahle mě neskutečně zasáhla hlavně z ...
Těžší než nebe: Životopis Curta Cobaina - Charles R. Cross ...
Těžší než nebe je nejspíše první biografie, kterou jsem kdy přečetla. A bylo to v období dospívání, kdy jsem hudbu skupiny Nirvana opravdu milovala. I proto šlo o dost silný intenzivní zážitek a kniha se mi moc líbila. Jde o skvělou knihu, která mapuje život Kurta Cobaina od dětství až po dramatickou smrt.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY