Boží mágové eBook

Fatimma.cz Boží mágové Image

INFORMACE

Boží mágové je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Graham Hancock. Přečtěte si s námi knihu Boží mágové na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Boží mágové.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,24 MB

ISBN: 9788073594862

POPIS
Nové archeologické důkazy pro existenci prehistorických civilizací.Bestseller Grahama Hancocka Otisky božích prstů, rozsáhlé pátrání po tajemství naší minulosti a po důkazech ztracené prehistorické civilizace, vyvolal obrovské pozdvižení svou kontroverzní hypotézou. Mohla tu už dávno předtím, než vůbec začalo to, čemu říkáme „historie“, vzkvétat pokročilá civilizace, která pak zmizela v propasti zapomnění? Civilizace schopná složitých astronomických měření a nevídaných architektonických výkonů? A pokud ano, ztratila se úplně beze stopy? Nyní, o dvacet let později, přichází Hancock s pokračováním svého převratného díla naplněným zcela novými, nedávno objevenými vědeckými důkazy a archeologickými nálezy.Ke konci poslední doby ledové před 12 800 lety se z hloubi vesmíru vynořila obří kometa a vstoupila do sluneční soustavy. Její úlomky bombardovaly naši planetu a způsobily globální katastrofu. Nejméně osm fragmentů zasáhlo severoamerickou ledovou pokrývku, zatímco další dopadly do severní Evropy. Tepelná energie, způsobená dopadem úlomků, rozpustila miliony kilometrů čtverečních ledu. Vzedmuté hladiny vod následně vyvolaly povodeň tak nesmírného rozsahu, že se vzpomínky na ni dodnes dochovaly v mýtech po celém světě.Druhá série dopadů částí komety, stejně katastrofální jako ta první, nastala před 11 600 lety. Není náhodou, že Platón uvádí toto datum jako dobu zkázy a zatopení Atlantidy.Důkazy postupně odhalované v této knize nade vši pochybnost dokládají, že v době ledové na Zemi existovala pokročilá civilizace, která byla v celosvětovém kataklyzmatu téměř kompletně zničena. Téměř. Někteří přece jen přežili. Nositelé původní moudrosti byli v pozdějších kulturách známi pod jmény Mudrcové, Boží kouzelníci, Zářící, Učitelé… Putovali světem ve svých velkých lodích a dělali vše, co bylo v jejich silách, aby uchovali a rozdmýchali jiskru uhaslé civilizace.
STÁHNOUT ČÍST
Boží mágové - Graham Hancock | KOSMAS.cz - vaše ...
Recenze: Boží mágové přínáší poselství z minulosti 15.12.2016 Graham Hancock je britský novinář a spisovatel, který se ve svých knihách zaměřuje na dávné civilizace a jejich odkaz, starověké mýty, přezkoumává archeologické a astrologické údaje z mnulosti.
Kniha: Boží mágové (Graham Hancock) | bux.sk
Recenze: Boží mágové přínáší poselství z minulosti 15.12.2016 Graham Hancock je britský novinář a spisovatel, který se ve svých knihách zaměřuje na dávné civilizace a jejich odkaz, starověké mýty, přezkoumává archeologické a astrologické údaje z mnulosti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY