Jak žít s minimem věcí, a přesto šťastně eBook

Fatimma.cz Jak žít s minimem věcí, a přesto šťastně Image

INFORMACE

Jak žít s minimem věcí, a přesto šťastně je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Elisabeth Simard. Přečtěte si s námi knihu Jak žít s minimem věcí, a přesto šťastně na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Jak žít s minimem věcí, a přesto šťastně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,47 MB

ISBN: 9788020456519

POPIS
Využíváte svůj čas podle vlastních představ? Ve světě, jehož tempo se neustále zrychluje, můžete velice rychle uvíznout v nekonečné záplavě věcí, ze kterých se najednou stane velký chaos. Tato kniha vám ukáže cestu k praktickému minimalismu, dostupnému a modernímu stylu, který koresponduje s úžasnou myšlenkou, že život zbavený zbytečností přispívá nejen k ochraně životního prostředí, ale i k vytvoření osobní vyrovnanosti a zajištění pohody vlastních dětí. Představí vám i mnoho tipů, jak vynalézavě zorganizovat svůj každodenní program, aby byl co nejjednodušší, a to i když kolem sebe máte stejně jako autorka tři malé děti. Uvádí též v praxi osvědčené ekologické návody, jak mít pod kontrolou domácnost i volný čas a tím získat prostor věnovat se i sám sobě.
STÁHNOUT ČÍST
Jak žít s minimem věcí a přesto šťastně levně, cena 279 Kč ...
Více si povídat o tom, co vám ve vztahu chybí, co byste chtěli zažít… I v případě, že je jeden z vás "lenoch" a druhý "akčňák", se dá přijít na příjemný kompromis. Není od věci si udělat pevný plán akcí, kde si naplánujete dostatečně dopředu, co vás čeká a nemine, a oba s tím můžete počítat.
Jak žít život naplno (s obrázky) - wikiHow
Beletrie, matematika, různé Specializované knihkupectví, ve kterém najdete i nevšední, zajímavé a pozoruhodné knihy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY