Ztracená hlava Damascena Monteira eBook

Fatimma.cz Ztracená hlava Damascena Monteira Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ztracená hlava Damascena Monteira! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ztracená hlava Damascena Monteira a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Ztracená hlava Damascena Monteira.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,88 MB

ISBN: 8086515443

POPIS
Román Ztracená hlava Damascena Monteira z roku 1997 lze označit za "intelektuální detektivku". Obsahuje prvky společné pro celé Tabucchiho dílo, především tíhnutí k tajemnosti, pojednává o problémech spravedlnosti a dotýká se také problematiky etnických menšin, konkrétně Cikánů. Má dva hlavní hrdiny, mladého žurnalistu, který se zajímá o portugalský poválečný román, a advokáta, jenž hovoří o filosofii práva. A tyto dvě postavy mají společný cíl – odhalit pachatele brutální vraždy.
STÁHNOUT ČÍST
Ztracená hlava Damascena Monteira - Antonio Tabucchi ...
V roce 1997 napsal román Ztracená hlava Damascena Monteira (La testa perduta di Damasceno Monteiro), založený na skutečném příběhu muže, jehož tělo bylo nalezeno v parku. Zjistí se, že byl zavražděn na policejní stanici Portugalské národní gardy v okolí Lisabonu.
Ztracená hlava Damascena Monteira - Antonio Tabucchi ...
Koupit Koupit eknihu. Román Ztracená hlava Damascena Monteira z roku 1997 lze označit za „intelektuální detektivku". Obsahuje prvky společné pro celé Tabucchiho dílo, především tíhnutí k tajemnosti, pojednává o problémech spravedlnosti a dotýká se také problematiky etnických menšin, konkrétně Cikánů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY