Hlas ze záhrobí eBook

Fatimma.cz Hlas ze záhrobí Image

INFORMACE

Hledáte knihu Hlas ze záhrobí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Thomas C. Brezina? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Hlas ze záhrobí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,47 MB

ISBN: 9788025310755

POPIS
Biggi uprostřed vyučování zaslechne tajemný hlas ze záhrobí, který jí vyhrožuje a vyděsí jí až k smrti. Ostatní Tygři jí nevěří až do chvíle, kdy se s hrůzným přízrakem setkají tváří v tvář. Co se to děje? Podivné chování některých spolužáků přivede Tygry na horkou stopu. Jakmile však zjistí, kdo je původcem záhadných zjevení, půjde jim o život... Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!
STÁHNOUT ČÍST
Hlasy ze záhrobí / Voci dal profondo (1991) | ČSFD.cz
V márnici na nás promluvil hlas ze záhrobí. Karla Pelikánová 9. 3. 2020; Total. 1. Shares. Share 1. Sdílet 0. Pin it 0. Total. 1. Shares. 1. 0. 0. 0. Chodili jsme se dívat rozbitými dřevěnými vraty do márnice. Vymýšleli jsme si o ní hrůzostrašné příběhy. Až nás napadla bláznivá sázka.
Hlas ze záhrobí - Thomas Brezina | KOSMAS.cz - vaše ...
Kupte knihu Klub Tygrů Hlas ze záhrobí (Thomas CBrezina) s 25 % slevou za 134 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY