Konstrukce CNC obráběcích strojů eBook

Fatimma.cz Konstrukce CNC obráběcích strojů Image

INFORMACE

Konstrukce CNC obráběcích strojů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Marek. Přečtěte si s námi knihu Konstrukce CNC obráběcích strojů na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Konstrukce CNC obráběcích strojů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,10 MB

ISBN: 9788025479803

POPIS
Tato publikace odkrývá složitou problematiku konstrukce CNC řízených obráběcích strojů. Položme si však otázku, co znamená vlastně pojem konstruování? Nic není ve výrobních podnicích zabývajících se stavbou obráběcích strojů tak skloňovaným tématem jako technický úsek – konstrukce. Pro někoho jsou to zasnění snílkové, pro jiného zase nositelé pokroku a pro dalšího ti, kdo utrácejí nejvíce peněz majitelům. Ať je to tak či onak, tato součást firemního organismu je nezbytná. Bez konstruktérů není vývoje a tím i inovací.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Konstrukce CNC obráběcích strojů | Moja-Kniha.cz
Všechny informace o produktu Kniha Konstrukce CNC obráběcích strojů - Jiří Marek a kolektiv, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Konstrukce CNC obráběcích strojů - Jiří Marek a kolektiv.
Konstrukce CNC obráběcích strojů - librum.cz
PROFIKA s.r.o. - Dodavatel CNC obráběcích strojů HYUNDAI WIA (CNC soustruhy, soustružnická CNC centra, vertikální frézovací CNC centra, vertikální CNC nástrojařská centra, CNC horizontální frézovací centra, 5-osá CNC frézovací centra) a dlouhotočných CNC soustružnických automatů 5-15-osých HANWHA („SWISS TURN").
SOUVISEJÍCÍ KNIHY