Velcí šikulové (6-7 let) eBook

Fatimma.cz Velcí šikulové (6-7 let) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Velcí šikulové (6-7 let)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Velcí šikulové (6-7 let) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Velcí šikulové (6-7 let).pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,59 MB

ISBN: KPC2701

POPIS
Edice Velcí šikulové přináší inteligentní zábavu pro malé i větší školáky a jejich rodiče. Čtyři knížky kvízů pro děti ve věku 6–10 let obsahující přehledně řazené otázky a odpovědi mají opravdu široký tematický záběr: jazyky, počty, přírodopis, zeměpis, dějepis… Vše samozřejmě vždy přizpůsobené věku, pro který je daný titul určen.Odpověď na každou zadanou otázku si lze ihned zkontrolovat na následujícím listu. Díky zdařilému grafickému zpracování, ikonografickému členění a chytrému uspořádání se budete vy i vaše děti v knížkách snadno orientovat.Příjemný formát vás může doprovázet mimo jiné na cestách, v čekárnách, zkrátka všude tam, kde se velcí šikulové potřebují čas od času nějak smysluplně zabavit! Tyto hry totiž nejsou omezené časem, místem ani počtem hráčů.Je známo, že komunikace a společná hra jsou nejzábavnější a zároveň nejefektivnější formou učení. Naše edice právě takové poznávání a objevování umožňuje…Začleňte otázky do každodenního programu a kontextu, povídejte si o nich a nad nimi, získané znalosti společně rozvíjejte, vymýšlejte nové úkoly – tvořivosti se meze nekladou. Radujte se z úspěchů a pokroků svých ratolestí a naučte je také, že i nesprávná odpověď bývá příležitostí k novému poznání!Vazba:spojení plastovým knihařským nýtem, výsek na formát
STÁHNOUT ČÍST
Velcí šikulové - různé druhy (6-10 let) - Books for Joy ...
Všechny informace o produktu Cestovní hra Kvízy na cesty: Velcí šikulové 6-7 let, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kvízy na cesty: Velcí šikulové 6-7 let.
Kvízy na cesty pro děti - Velcí šikulové - Dárkovna - ŽENY ...
Kniha: Velcí šikulové (6-7 let) (Ella & Max). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY