Angelina Jolie: Osud jménem Brangelina eBook

Fatimma.cz Angelina Jolie: Osud jménem Brangelina Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Angelina Jolie: Osud jménem Brangelina! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Angelina Jolie: Osud jménem Brangelina a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Angelina Jolie: Osud jménem Brangelina.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,15 MB

ISBN: 9788087575222

POPIS
Slavná americká herečka vzbuzuje zájem veřejnosti nejen svou nevšední krásou a řadou pozoruhodných rolí, které ztělesnila před filmovou kamerou, ale také osudovými peripetiemi, jež provázejí její život. Bouřlivé dospívání, kdy čelila pocitům marnosti a zbytečnosti, vystřídaly první herecké úspěchy, zatímco v soukromí si musela na štěstí dlouho počkat. Z výstřední a nezkrotné dívky však vyrostla silná osobnost, která moc dobře ví, že sláva a peníze nejsou všechno. Řadu let se obětavě věnuje charitativní práci, vychovává šest dětí, z nichž tři adoptovala, a po boku svého partnera a nyní už manžela Brada Pitta dokázala zvládnout i mimořádně dramatickou zdravotní situaci. Ve zbrusu nové knížce novinářky Michaely Vaňkové, která je první ucelenou publikací věnovanou této nevšední ženě, se dozvíte o všem, co ji formovalo, o jejích vášnivých láskách i citových karambolech a samozřejmě také nahlédnete do zákulisí hollywoodské továrny na sny.
STÁHNOUT ČÍST
Angelina Jolie (Michaela Vaňková) | Detail knihy | ČBDB.cz
Slavná americká herečka vzbuzuje zájem veřejnosti nejen svou nevšední krásou a řadou pozoruhodných rolí, které ztělesnila před filmovou kamerou, ale také osudovými peripetiemi, jež provázejí její...
Angelina Jolie (Michaela Vaňková) | Detail knihy | ČBDB.cz
Angelina Jolie: Osud jménem Brangelina Autor Michaela Vaňková. Slavná americká herečka vzbuzuje zájem veřejnosti nejen svou nevšední krásou a řadou pozoruhodných rolí, které ztělesnila před filmovou kamerou, ale také osudovými peripetiemi, jež provázejí její život.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY