Do Říma se svatou Anežkou eBook

Fatimma.cz Do Říma se svatou Anežkou Image

INFORMACE

Do Říma se svatou Anežkou je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Stanislav Přibyl. Přečtěte si s námi knihu Do Říma se svatou Anežkou na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Do Říma se svatou Anežkou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,13 MB

ISBN: 9788075661456

POPIS
Drobná knížka provází poutníky z Čech, Moravy a Slezska významnými kostely a místy Věčného města. Autor věnuje zvláštní zřetel českým stopám v Římě. Bezprostředním podnětem k sepsání tohoto malého průvodce centrem západního křesťanství se stala postava sv. Anežky České, její svatořečení v roce 1989 a připomínka této události při Národní pouti do Říma v roce 2019. Čtenář je proto uveden i do života a díla sv. Anežky a seznámí se s jejími stopami v našich dějinách.
STÁHNOUT ČÍST
Do Říma se svatou Anežkou - Stanislav Přibyl | Knihy Dobrovský
Cesta se svatou Anežkou. Vydání: 2019/13 Biskupové reagují na zneužívání, 26.3.2019, Autor: Jiří Macháně Přípravy na Národní pouť k 30. výročí kanonizace Anežky Přemyslovny, která se uskuteční od 11. do 13. listopadu, jsou v plném proudu.
Cesta se svatou Anežkou - Katolický týdeník
Do Říma se svatou Anežkou. Stanislav Přibyl. Drobná knížka provází poutníky z Čech, Moravy a Slezska významnými kostely a místy Věčného města. Autor věnuje zvláštní zřetel českým stopám v Římě. Bezprostředním podnětem k sepsání tohoto malého průvodce centrem západního křesťanství se stala postava sv.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY