Zootropolis eBook

Fatimma.cz Zootropolis Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zootropolis! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zootropolis a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Zootropolis.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,91 MB

ISBN: 9788025237830

POPIS
Milí rodiče!Připravili jsme pro vás a vaše děti novou radu MOJE PRVNÍ ČTENÍ určenou začínajícím čtenářům, kteří již zvládají samostatně přečíst delší souvislý text. V příbězích oblíbených postav ze známých pohádek, jako jsou princezny Anna a Elsa, rybky Nemo a Dory, dinosaurus Arlo a kluk Špunt nebo hrdinové z filmu V hlavě či Zootropolis, si děti procvičí získané čtenářské dovednosti, rozšíří slovní zásobu a prohloubí schopnost porozumět přečtenému textu. Naše knížky pomohou rozvíjet kreativitu i emoční inteligenci a přispějí k dobrému vztahu ke knihám a čtení vůbec.Přejeme, aby se první setkání s opravdovou velkou knihou stalo pro dětského čtenáře nezapomenutelným zážitkem!
STÁHNOUT ČÍST
zootropolis - ke stažení | Hellspy
Directed by Byron Howard, Rich Moore, Jared Bush. With Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, Jenny Slate. In a city of anthropomorphic animals, a rookie bunny cop and a cynical con artist fox must work together to uncover a conspiracy.
zootropolis - ke stažení | Hellspy
Zootropolis (Zootopia) - Un film di Byron Howard, Rich Moore, Jared Bush. Un film che affronta il tema attuale dell'uso della paura come strumento di governo, attraverso una sceneggiatura calibrata, divertente e ricca di rimandi. Con Massimo Lopez, Paolo Ruffini, Nicola Savino, Frank Matano, Diego Abatantuono. Animazione, USA, 2016. Durata 108 min. Consigli per la visione Film per tutti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY