Příběh Země eBook

Fatimma.cz Příběh Země Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Příběh Země! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Příběh Země a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Příběh Země.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,40 MB

ISBN: 9788020024015

POPIS
Jak koevoluce geosféry a biosféry utvářela naši planetu do dnešní podoby? To originálním přístupem odhaluje americký vědec Robert M. Hazen. V živých detailech vykresluje planetární cykly: od doby, kdy Slunce vycházelo co pět hodin, až po oceány před vznikem prvních kontinentů; od Velké oxidace, která zbarvila planetu dočervena, až po vulkanickou činnost, možná skutečnou příčinu zhouby dinosaurů. Jak reakce mezi organickými molekulami a horninami vedly ke vzniku života? Příběh Země je i příběhem průkopníků vědy.
STÁHNOUT ČÍST
Příběh života | Albatrosmedia.cz
A právě o tomto vítězství je náš příběh. PILÍŘE ZEMĚ, knižní bestseller Kena Folletta je již několik let na výsluní zájmu čtenářů celého světa. Nyní k vám přichází 4dílné filmové zpracování tohoto velkolepého historicko-dobrodružného eposu z produkční dílny Tonyho a Ridleye Scottových, tvůrců hitů ...
CM Story
Země příběhů - Kouzelné přání. Kdo napsal knihu Země příběhů - Kouzelné přání? Autorem je Chris Colfer. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. Možnost nákupu audioknihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY