Mezi školkou a pubertou eBook

Fatimma.cz Mezi školkou a pubertou Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mezi školkou a pubertou! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mezi školkou a pubertou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Mezi školkou a pubertou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,93 MB

ISBN: 9788026204732

POPIS
Autorka navazuje na svou knihu Pohodoví rodiče, pohodové děti. Přináší úvahy nad výchovnými postoji a jejich zdroji - s důrazem na problematiku dětí mladšího školního věku. Její reflexe a podněty pro rodiče, ilustrované četnými konkrétními příklady z vlastní rodiny nebo poradenské praxe, se týkají například témat: samostatnost, tresty a odměny, pomoc v domácnosti, kapesné, sourozenecké role, zlozvyky,pravidla ve výchově. Velká část knihy se věnuje otázkám souvisejícím se školní docházkou, úloze rodičů při přípravě do školy, komunikaci s učiteli a pod.Knihu ocení odiče dětí mladšího školního věku - přibližně od od šesti let do jedenácti let.
STÁHNOUT ČÍST
Rady pro rodiče - Mezi školkou a pubertou - Lékařská ...
Mezi školkou a pubertou - Iva Jungwirthová . Autorka navazuje na svou knihu Pohodoví rodiče, pohodové děti. Přináší úvahy nad výchovnými postoji a jejich zdroji - s důrazem na problematiku dětí mladšího školního věku. Její reflexe a podněty pro rodiče, ilustrované četnými konkrétními příklady z vlastní rodiny ...
Mezi školkou a pubertou - Iva Jungwirthová | KOSMAS.cz ...
Kupte knihu Mezi školkou a pubertou (Iva Jungwirthová) s 14 % slevou za 144 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY