Jak vycházet s obtížnými lidmi eBook

Fatimma.cz Jak vycházet s obtížnými lidmi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak vycházet s obtížnými lidmi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak vycházet s obtížnými lidmi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Jak vycházet s obtížnými lidmi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,41 MB

ISBN: 9788072970124

POPIS
Řada rádců "Skřítkova pomoc" Vás může povzbudit a být Vám pomocí při orientaci ve složitosti citů a pocitů a při zvládání emocí v různých životních situacích. Knížečky obsahují stručné texty, jejichž autoři mají v daných oblastech bohaté zkušenosti. Každý text je doplněn černobílými, vtipnými a výstižnými ilustracemi.Někteří lidé jsou prostě na obtíž – nebo přinejmenším my máme obtíže, abychom s nimi vyšli. Jdou nám na nervy a vyvolávají v nás to nejhorší. Co máme dělat, abychom s takovými „strašnými“ lidmi vyšli? Tato knížečka nám chce poskytnout několik praktických rad. Je to chápající průvodce – povzbuzuje čtenáře, aby získal pokoj a harmonii navzdory nevyhnutelným „problémovým“ vztahům, které se v životě vyskytují.
STÁHNOUT ČÍST
Jak vycházet s obtížnými lidmi - Lisa O. Engelhardt, R.W ...
Konfliktní lidé. Na tomto kurzu si uvědomíte, proč jsou lidé konfliktní a jak s nimi lze i přesto vycházet. O kurzu. Díky kurzu budete schopni rozeznat 11 typů konfliktních osobností (pasivní i agresivní) a porozumíte vzorcům, které je k jejich jednání vedou.
Nevycházím s lidmi: I pravda se dá říct špatným způsobem ...
O umění vycházet s lidmi. Jak to vidí slavní - Alena Hájková e-kniha . Umíte vycházet s lidmi, společensky vystupovat a zůstat přitom sami sebou? Autorka čtivě seznamuje čtenáře s pravidly komunikace a chování, s rolí emocí, s obranou proti manipulaci, se silou působení prvního dojmu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY