Erektilní dysfunkce eBook

Fatimma.cz Erektilní dysfunkce Image

INFORMACE

Erektilní dysfunkce je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Mária Nováková. Přečtěte si s námi knihu Erektilní dysfunkce na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Erektilní dysfunkce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,23 MB

ISBN: 9788072044986

POPIS
Autor, zkušený sexuolog pražského Sexuologického ústavu, vychází ve své práci z dlouholeté praxe a především kontaktu s pacienty. Téma erektilní dysfunkce zpracovává s přihlédnutím k politickým, ekonomickým i morálním změnám v naší společnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Erektilní dysfunkce - pohled sexuologa - Zdraví.Euro.cz
Erektilní dysfunkce je definována jako neschopnost udržet erekci penisu v dostatečné tuhosti a po dostatečnou dobu nutnou pro kvalitní pohlavní styk. Podle epidemiologických dat je erektilní dysfunkce poměrně častým jevem. Mezi muži nad 50 let se vyskytuje u více než poloviny populace, ale vzácná není ani u mladších mužů.
Erektilní dysfunkce - léčba, fórum i léky
Erektilní dysfunkce. Erektilní dysfunkce je stav, kdy muž dlouhodobě nemůže dosáhnout normální a pevné erekce a nemůže tak mít uspokojivý sexuální styk.. Setkat se můžete také s lidovými výrazy jako „nepostavil se mu", „už mu tak tvrdě nestojí", „je impotent".Nejčastěji se jedná o problém spojený s kardiovaskulárním onemocněním.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY