Sebedůvěra eBook

Fatimma.cz Sebedůvěra Image

INFORMACE

Hledáte knihu Sebedůvěra? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Rob Yeung? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Sebedůvěra.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,37 MB

ISBN: 9788024731278

POPIS
Se sebedůvěrou získáte cokoliv mnohem snáze. Tato čtivá knížka, která se ve světě stala během pár týdnů bestsellerem, vám ukáže, jak se postavit čelem svým obavám, jak si vybudovat sebedůvěru a dosáhnout svých životních cílů. Kombinuje nejlepší metody kognitivně-behaviorální psychologie, sportovní psychologie, neurolingvistického programování, pozitivní psychologie a vychází z autorovy praxe psychologa a kouče. Ať už jste jakéhokoliv věku, máte jakoukoliv práci či jste v jakékoliv situaci, pojďte s pomocí této knihy získat skutečnou a trvalou sebedůvěru, která vám pomůže jednat a zvládnout vše, co vás v životě potká.
STÁHNOUT ČÍST
Sebedůvěra | Doktorka.cz
Přečtěte si o tématu Sebedůvěra. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Sebedůvěra, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Sebedůvěra.
Jak posílit sebedůvěru u dítěte - Novinky.cz
Skutečná sebedůvěra je vždy doprovázena opravdovým charismatem. Často se můžete setkat s lidmi, kteří jsou arogantní a působí sebevědomě. Většinou jsou to ale zakomplexovaní lidé, kteří mají nízkou sebedůvěru a její nedostatek si kompenzují arogancí, což v nich budí pocit, že si získali respekt.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY