Těstoviny pokaždé jinak eBook

Fatimma.cz Těstoviny pokaždé jinak Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Těstoviny pokaždé jinak! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Těstoviny pokaždé jinak a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Těstoviny pokaždé jinak.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,78 MB

ISBN: 8072349753

POPIS
Tato kniha nabízí široké spektrum vynikajících těstovinových pokrmů, které byly připraveny pro lehkou a velmi rychlou přípravu. Tyto rozmanité recepty vás jistě uspokojí, a budou tak přínosem do vaší kuchařské knihovny.
STÁHNOUT ČÍST
Recepty těstoviny - Vareni.cz
Těstoviny pokaždé jinak. Ingredience: 400 g: těstovin: 400 g: rajčat (oloupaná) 200 g: tuňáka ve vlastní šťávě: 150 g: tvrdého sýra: 1 ks: cibule: olivy: provensálské koření: olivový olej: sůl: Postup: 1. Uvaříme těstoviny (penne, kolínka …) v dostatečném množství osolené vody 2. Rajčata oloupeme a nakrájíme ...
Recept : Těstoviny s tuňákem a olivami | ReceptyOnLine.cz ...
Těstoviny, to nejsou pouze špagety s kečupem. Jen tvarů těstovin existují desítky, a co teprve omáček a způsobů příprav. My pro vaši inspiraci vybrali sedm lákavých receptů, které se hodí pro každou příležitost. Jsou jednoduché, takže je zvládne i váš partner nebo odrostlejší ratolest. Zkuste je!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY