Metodologie předklinického a klinického výzkumu eBook

Fatimma.cz Metodologie předklinického a klinického výzkumu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Metodologie předklinického a klinického výzkumu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Metodologie předklinického a klinického výzkumu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Metodologie předklinického a klinického výzkumu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,15 MB

ISBN: 9788072627486

POPIS
Publikace Metodologie předklinického a klinického výzkumu v metabolismu, výživě, imunologii a farmakologii je v českém písemnictví ojedinělá - je unikátní nejen svou myšlenkou, ale i provedením a vytvořením souboru, který vychází z dlouholetých zkušeností autorského kolektivu. Zkušeností, které se navíc opakovaně prokazatelně osvědčily a potvrdily významnými vědeckými úspěchy a získanými (a úspěšně řešenými) granty. Kniha poskytuje souhrnný, ucelený a přehledný materiál a je určena všem, kteří o výzkumu uvažují, ale i těm, kteří ve výzkumu pracují. Prvním může ušetřit řadu omylů a počátečních neúspěchů, druhým pomůže rozšířit obzory i o metody, které nejsou zcela běžné či obecně ve výzkumu používané.
STÁHNOUT ČÍST
Metodologie předklinického a klinického výzkumu - Zdeněk ...
Metodologie předklinického a klinického výzkumu v metabolismu, výživě, imunologii a farmakologii. Zdeněk Zadák, Jaroslav Květina et al.
Metodologie předklinického a klinického výzkumu v ...
Metodologie předklinického a klinického výzkumu v metabolismu, výživě, imunologii a farmakologii / Hlavní autor: Zadák, Zdeněk, 1937-Další autoři: ... Metody výzkumu a evaluace / Hlavní autor: Hendl, Jan, 1947- Vydáno: (2017) Možnosti vyhledávání ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY