Noc nožů eBook

Fatimma.cz Noc nožů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Noc nožů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Noc nožů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Noc nožů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,69 MB

ISBN: 9788071973577

POPIS
Malý ostrov Malaz a jeho město daly jméno celé velké říši, ale dnes je zde jen ospalý, zapadlý přístav. Tato noc však bude jiná. Dnes v noci panuje ve městě vzrušení, horečnatá činnost, občas násilí. Občané zavírají dveře a okna a vyhýbají se cizincům, protože této noci má dojít ke sbíhání, události, jaká nastane jednou za pokolení - východ stínového měsíce - kdy dobré lidi Malazu ohrožují démoničtí ohaři a horší stvoření... Bylo také předpovězeno, že se této noci vrátí císař Kellanved, a někteří lidé jsou připravení udělat cokoliv, aby tomu zabránili. Frakce v celé říši soupeří o říšský trůn a stínový měsíc povolává k útoku na ostrov mnohem starobylejší a mocnější bytosti, než jsou lidé. Tyto děsivé události sleduje Kiska, dívka toužící vymanit se z okovů města, a Kalen, prošedivělý veterán, jenž se pouze snaží uniknout své minulosti. Oba hrají jistou úlohu v konfliktu, který nejenže určí další osud města Malaz, ale zároveň i celého okolního světa... Noc nožů rozvádí události, o nichž se Steven Erikson jen okrajově zmínil v úvodu ke své působivé fantasy Měsíční zahrady. Noc nožů je důležitou kapitolou v rozvíjejícím se příběhu fantasticky vymyšleného světa Malazské říše.
STÁHNOUT ČÍST
Noc nožů (Ian C. Esslemont) | Detail knihy | ČBDB.cz
Noc nožů jako samostatná kniha nefunguje. Na to je příběh příliš slabý, zmatečný a celkově nevýrazný. Pokud chcete vzít tento román jako vstup do tohoto fantasy světa, prohloupíte. Malazská kniha mrtvých je natolik komplexní a hutná série, že prostě musíte začít plnohodnotným dílem a neplést si hlavu s podobnými ...
Romové jsou neaktivní menšina, míní Křeček. V úřadu zváží ...
Všechny informace o produktu Kniha Noc dlouhých nožů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Noc dlouhých nožů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY