Zakynthos a Kefalonie eBook

Fatimma.cz Zakynthos a Kefalonie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zakynthos a Kefalonie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zakynthos a Kefalonie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Zakynthos a Kefalonie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,52 MB

ISBN: 9788075082879

POPIS
Nové vydání průvodce vás seznámí s bohatou historií, množstvím památek, i s fascinující přírodou, která sem každoročně přiláká miliony turistů. Ostrovy toho mají na první pohled mnoho společného: historii, zeměpisnou blízkost a kulturní vlivy. Kefalonie je ale divočejší a hornatější než zelený Zakynthos. Oba ostrovy jsou však nádherné. Jistě budete mít co obdivovat a strávíte zde příjemnou dovolenou. Obsah:Přehled zajímavostí těchto řeckých ostrovů: pláže, kostely, jeskyně, muzea a mnohé další.Potápění s karetami a objevování pobřeží z paluby lodi: jak nejlépe využít volný čas.Od Odyssea ke kapitánu Corellimu: poznejte hlouběji bohatství Zakynthu a Kefalonie.Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků.Mapy ostrovů a vybraných měst a základní slovíčka v řečtině.
STÁHNOUT ČÍST
Zakynthos a Kefalonie - Inspirace na cesty Kniha od 126 Kč ...
Ostrov Zakynthos, relaxace na plážích, želvy Caretta caretta, krásné západy slunce. Pobyt si zpříjemníme plavbou na ostrov Kefalonie a výletem do starověké Olympie.ostrov Zakynthos - ostrov Marathonisi - Kalithea - Zakynthos - ostrov Kefalonia: Agia Efimia - Argostoli - Olympie - Agalás Celý popis
Zakynthos a Kefalonie - Inspirace na cesty - neuveden ...
Kefalonie je divočejší a hornatější než zelený Zakynthos. Oba ostrovy jsou nádherné a je velmi pravděpodobné, že budete mít co obdivovat jak na divokém, rozeklaném západním pobřeží Kefalonie, tak i na úrodné, rovinaté centrální planině ostrova Zakynthos.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY