Osciloskop a jeho využití v autoopravárenské praxi eBook

Fatimma.cz Osciloskop a jeho využití v autoopravárenské praxi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Osciloskop a jeho využití v autoopravárenské praxi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Osciloskop a jeho využití v autoopravárenské praxi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Osciloskop a jeho využití v autoopravárenské praxi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,37 MB

ISBN: 8024714175

POPIS
Kniha seznamuje srozumitelnou formou s problematikou měření elektrických signálů pomocí osciloskopu. Je určena všem, kdo při své pracovní činnosti nebo ve volném čase přicházejí do kontaktu s elektrickými systémy vozidel a chtějí hlouběji proniknout do tajů jejich činnosti. Ať už se jedná o pracovníky autoservisů, učitele odborných škol, studenty či domácí kutily, kteří se chtějí dozvědět více o tom, co se děje pod kapotou jejich vozu, všichni zde naleznou vysvětlení principů činnosti vybraných elektrických komponentů vozidel a možnosti jejich diagnostiky s využitím osciloskopu. Způsob výkladu dané problematiky je přizpůsoben cílové skupině čtenářů a nepředpokládá hluboké předběžné znalosti z oboru elektroniky a měřicí techniky. Čtenář se dozví, proč je užitečné umět pracovat s osciloskopem jakožto mocným nástrojem pro odhalování závad elektrických soustav, jak jej správně ovládat, jak vyhodnocovat naměřené signály a jak si na základě změřených signálů vytvořit obrázek o celkovém stavu zkoumaného systému.
STÁHNOUT ČÍST
PDF Osciloskopy, základní vlastnosti a jejich použití v ...
Kniha: Osciloskop a jeho využití v autoopravárenské praxi(Štěpán Jičínský) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk
Osciloskop a jeho využití v autoopravárenské praxi
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě Nedoporučuje se, pokud sdílíte počítač
SOUVISEJÍCÍ KNIHY