Systém tahu ve výrobním prostředí eBook

Fatimma.cz Systém tahu ve výrobním prostředí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Systém tahu ve výrobním prostředí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Systém tahu ve výrobním prostředí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Systém tahu ve výrobním prostředí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,31 MB

ISBN: 9788090409903

POPIS
Tato publikace pojednává o přístupu k zavádění výroby systémem tahu, jejímž cílem je odstranění plýtvání z výrobních procesů, především v souvislosti s nadvýrobou a zásobami. Metody a cíle zde obsažené jsou úzce spjaty se systémem štíhlé výroby vytvořeným společností Toyota Motor.
STÁHNOUT ČÍST
Kolektív autorov: Systém tahu ve výrobním prostředí
Toyota Production System (TPS) je integrovaný sociotechnický systém, vyvinutý firmou Toyota, který zahrnuje filosofii a praktiky jejího managementu.TPS je založen na kooperaci výroby a logistiky automobilového výrobce, včetně jeho interakce s dodavateli a zákazníky.
Předmět - E-výuka VŠB-TUO
Ve výrobním prostředí je běžné, že minimálně s každým cyklem jsou pro každý stroj přenášeny desítky parametrů, které se v reálném čase vyhodnocují a zpracovávají. Na takovou frekvenci transakcí nejsou ERP systémy stavěny. - Jiné chápání reálného času (+/-)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY