Otíkova čítanka eBook

Fatimma.cz Otíkova čítanka Image

INFORMACE

Otíkova čítanka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavel Šrut. Přečtěte si s námi knihu Otíkova čítanka na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Otíkova čítanka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,91 MB

ISBN: 8085806282

POPIS
Otíkova čítanka navazuje tematicky i metodicky na Český slabikář, je s ním propojena i postavičkami Jáji a Oty, a tak všechny učebnice vytvářejí přirozený celek. Pro učitele představuje zdroj textů, z nichž si může vybírat pro výuku v 1. i 2. ročníku, podle aktuálních schopností, dovedností a zájmu dětí. Umožňuje procvičovat a upevňovat dovednost čtení na řadě jednoduchých i obtížnějších textů, ale také zaujmout náročnější čtenáře složitějšími úkoly. V přiměřené míře je zde zastoupena poezie, próza i drama. Čítanka, kterou doplňují velmi pěkné a bohaté ilustrace Zdenky Krejčové, získala Zlatou stuhu, nejvyšší ocenění, které každoročně uděluje Klub literatury pro mládež při Obci spisovatelů.
STÁHNOUT ČÍST
Otíkova čítanka pro 1. a 2. ročník (Pavel Šrut) | Detail ...
Úvod » DĚTSKÁ LITERATURA » Otíkova čítanka. Otíkova čítanka. Pavel Šrut, Zdenka Krejčová ...
Otíkova čítanka PRODOS spol. s r.o. - oblibeneknihy.cz
153 Kč Čítanka 2 - Wagnerová Denisa, Nováková Z. Čítanka 2/1 - upravená a doplněná verze, která spolu s Pracovním sešitem umožňuje plnit požadavky a cíle RVP ZV. Obsahuje jak ukázky z klasické dětské literatury, tak i texty spisovatelky Zuzany Novákové ze života současných dětí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY