Tajné společnosti eBook

Fatimma.cz Tajné společnosti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tajné společnosti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tajné společnosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Tajné společnosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,79 MB

ISBN: 9783981557602

POPIS
„Existují dvě různá pojetí světových dějin: první je oficiální, lživé a běžně se vyučuje na školách. Tím druhým jsou tajné dějiny lidstva, jež skrývají pravé příčiny světových událostí.“Honore de BalzacVěříte, že na světě existuje tajné spiknutí několika lidí? Jste otevření myšlence, že několik málo mocných organizací ovlivňuje dějiny lidstva? Na toto téma už byl napsán bezpočet knih, a přece je většina lidí nebere příliš vážně. Spisovatelé jako Jan van Helsing jsou označováni za konspirační teoretiky, kteří vidí strašidla tam, kde nejsou, a balamutí tak řadové občany. Janu von Helsingovi se podařilo dostat do kontaktu s aktivním, vysoce postaveným svobodným zednářem a přimět ho k interview. V něm detailně popisuje skryté působení celosvětového tajného společenství – vše se tedy dozvíte z první ruky! Tento zasvěcený muž mimo jiné informuje o tom:- co představuje nový světový řád, kdy byl založen a jak je koncipován- proč se mají lidem implantovat mikročipy- proč se má v budoucnu masivně snížit počet lidí- že člověk nepochází z opice- jakou roli hrají Ježíš a ilumináti- že skutečně existují hadí lidé- jaká jsou zednářská znamení, pomocí nichž se jednotliví členové poznávají- jak působí duchovní síly a jak je lze využívat- jakou roli v rámci zednářského společenství zastávají templářští rytíři- jak lze ovládat lidi pomocí morfogenetických polí- proč většina německých zednářů hájí národní zájmy a proč jsou v mnoha lóžích nežádoucí určité náboženské skupiny- že se zednáři bouří a mezi některými panuje přímo válkaToto není kniha pro slabé nátury!
STÁHNOUT ČÍST
Category:Secret societies - Wikimedia Commons
Tajné společnosti - 2. část Přinášíme vám druhou část přehledu o tajných společnostech, ve které nechybí ani oblíbení Ilumináti. V šesté epizodě seriálu Dig je zmínka o Řádu Moria, který bude pravděpodobně taky souviset s Ilumináty, protože jeden z názvů této společnosti je Moria vítězící nad větrem.
Tajné společnosti / Nejlevnější knihy
Kniha: Tajné společnosti (Jan van Helsing). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! „Existují dvě různá pojetí světových dějin: první je oficiální, lživé a běžně se vyučuje na školách.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY