Jízda eBook

Fatimma.cz Jízda Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jízda? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Guy Adams? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Jízda.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,58 MB

ISBN: 9788075293350

POPIS
Poppy je tichá dívka. Až do chvíle, kdy ukradne auto a projede s ním výlohou sázkové kanceláře. Max je hodný kluk, ale jednoho dne vyvraždí celou svou rodinu. Jen tak, pro zábavu. Amar byl vždycky plný radosti ze života, tak proč se chce zabít skokem ze školní střechy? Někteří studenti z Coal Hill nejsou tak úplně sami sebou. Někteří z nich umírají. Ram se právě vzbudil v cizím těle, a pokud nepřijde na to proč, může být na řadě právě on.Ve zběsilém románu Jízda se setkáváme s Charliem, Ramem, Quillovou a dalšími postavami populárního britského seriálu Class, situovaném do světa kultovní seriálové ságy Doctor Who (Pán času). Scenáristou seriálu Class je Patrick Ness, který vytvořil i námět k románu.
STÁHNOUT ČÍST
Testovací jízda - formulář
Financování úvěrem Ford Ideal Bezstarostná jízda na dobu 48 a 60 měsíců. Měsíční splátka havarijního pojištění a pojištění odpovědnosti (případně doplňkového pojištění) splatná od prvního měsíce trvání úvěrové smlouvy. Minimální záloha ve výši 20 % z ceny vozu (maximálně 60 %).
Nabídky Zážitková jízda | Slevomat.cz
Jízda ve Ferrari 458 Italia - 40 minut Řízení supersportu. přidat do oblíbených. vícero lokalit. od 3 499,- + další varianty Jízda v Lamborghini Gallardo - 10 minut přidat do oblíbených. vícero lokalit. od 1 599,- + další varianty Jízda v závodní Buggy - 5 kol přidat do oblíbených.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY