Vladimír Menšík eBook

Fatimma.cz Vladimír Menšík Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vladimír Menšík! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vladimír Menšík a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Vladimír Menšík.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,39 MB

ISBN: 9788087754016

POPIS
Vladimír Menšík, legendární herec a komik, otec čtyř dětí, manžel dvou žen, milenec života.Rodák hluboce vrostlý do země, z níž vzešel. Velký hráč, který se smrtí v zádech dával svým divákům ze sebe vše, bez rezervy. Žil pro ně a svým humorem se snažil vyvažovat bolest světa…Nový pohled na bouřlivý životní příběh Vladimíra Menšíka přinášejí otevřené výpovědi jeho příbuzných - syna Petra, brněnské rodiny Svozilových či Jaroslava Pokorného.Kromě nich vyprávějí o Menšíkovi čtyři desítky hereckých a režisérských osobností, například Iva Janžurová, Josef Vinklář, Stella Zázvorková, Pavel Landovský, Vojtěch Jasný, Václav Vorlíček či Dušan Klei.
STÁHNOUT ČÍST
Vladimír Menšík - iDNES.cz
Vladimír Menšík (9. října 1929 - 29. května 1988) miloval společnost, nejspíše i proto měl neustálou potřebu všechny kolem sebe bavit. Nevydržel chvilku mlčet, dokázal proměnit naprostý nesmysl v ohromný fór. Žil rychle a zběsile. Jeho pověstná veselá povaha mu svou nakažlivostí otvírala dveře všude, kam potřeboval.
Vladimír Menšík - YouTube
Vladimír Menšík (9 October 1929 - 29 May 1988) was a popular Czech actor and entertainer, born in Ivančice, Moravia, Czechoslovakia.Both comedian and serious actor, he created a wide range of lively characters.He starred in more than 120 movies (September Nights, Král Šumavy, Hledá se táta, The Cassandra Cat, Lemonade Joe, Loves of a Blonde, The Cremator, Zítra vstanu a opařím se ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY