Moderní zahrada eBook

Fatimma.cz Moderní zahrada Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Moderní zahrada! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Moderní zahrada a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Moderní zahrada.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,93 MB

ISBN: 9788076178793

POPIS
Každý nový projekt znamená vzrušující výzvu, ale také úkol. Pěstovat vlastní ovoce a zeleninu je nejen praktické a výhodné, ale je to i báječné dobrodružství. Kniha obsahuje dvacet tři projektů pro malou i velkou zahradu – od přípravy nového pozemku a posouzení ideálního stanoviště přes nejlepšípěstební postupy až po osvědčené odrůdy a možnosti zpracování.
STÁHNOUT ČÍST
www.moderni-zahrada.profitux.cz
Moderní rodinný dům Šestajovice - zahrada. K modernímu domu patří moderní zahrada! Na malé ploše se zrealizoval nápad vzdušné a nápadité zahrady. Z rostlinného sortimentu nemohou v této dynamické výsadbě chybět okrasné trávy, dlouho kvetoucí trvalky a vícekmenné keře Muchovníky.
Moderni zahrada - Zahrady od Dany - Bydlo.cz
Vyrábíme moderní hliníkové ploty, zábradlí, schodiště, balkony, designové doplňky Tyto stránky používají cookies k analýze návštěvnosti a bezpečnému provozování stránek. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s našimi pravidly pro ochranu soukromí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY