Základy BDSM pro začátečníky eBook

Fatimma.cz Základy BDSM pro začátečníky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Základy BDSM pro začátečníky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Michelle Fegatofi? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Základy BDSM pro začátečníky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,16 MB

ISBN: 9788075570185

POPIS
Byli jste vtaženi do světa BDSM, ale hledáte knihu, která by vám poskytla přehled, o čem vlastně Dominance a submisivita jsou? Tato výjimečná příručka, psaná velmi čtivou a srozumitelnou formou, vám poskytne popis všech rolí, odlišného vztahu v BDSM, běžně používaných termínů a ještě mnohem více. Kniha je průvodcem světa a života BDSM se všemi jeho aspekty od základních pojmů (Dominance, submisivita, bondáž, mučení, bolest, fetiš, otrok…) přes pravidla chování pro D/s a formy trestu a odměn až po erotická specifika a typy vztahů (D/s, M/s, S&M, jednorázový za účelem her, nebo vztah typu 24/7). Po přečtení této knihy byste měli být dostatečně zralí na to, abyste započali svou budoucí cestu v neustále se měnícím světě, který je znám jako BDSM.
STÁHNOUT ČÍST
Účetnictví pro začátečníky - 1. díl - Portál POHODA
Základy bdsm pro začátečníky Michelle Fegatofi. z toho, co vy a váš partner chcete a na čem se domluvíte. Nelze říct, co . je dobře a co špatně, pokud s tím oba dva souhlasíte a dodržujete pra. vidla domluvená před vstupem do vztahu, je vše v naprostém pořádku.
Základy BDSM pro začátečníky - Michelle Fegatofi | Knihy ...
Základy bdsm pro začátečníky. Michelle Fegatofi. Existuje mnoho druhů BDSM vztahů, od monogamního přes střídání submisivů až po polyamorní vztahy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY